Transformuojamas stalas mezgimo mašinai

 

Stalas mezgimo mašinai Komfort buvo sukurtas atsižvelgiant į patyrusių mezgėjų rekomendacijas ir pastabas. Kompaktiškumas, ergonomika, patikimumas, dizainas - tai pagrindiniai kriterijai, kuriais pagrįsta šio baldo konstrukcija.

    Stalas yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir priedų, yra originalaus dizaino, kuris puikiai tiks prie bet kokio interjero ir neužims daug vietos jūsų bute ar name. Stalo viduje įrengta speciali lentyna ant kurios galite pasidėti savo mezgimo mašiną kai ja naudojatės ir lengvai ją paslėpti nesinaudojant.  Išsitraukiančios lentynos konstrukcija leis jums per kelias sekundes perkelti mašiną į darbinę padėtį.  Taip pat yra integruota patvari mašinos tvirtinimo sistema. Išstumiama lentyna išlaiko iki 200kg svorį, o mašina prie jos tvirtai fiksuojama per visą ilgį.  
    Jūs galite dirbti  su  viena adatine (SK280) arba su dviem adatinėmis (SK280/SRP60N).  Mašinos konstrukcija numato papildomų mezgimo priedų naudojimą, pvz. spalvų keitimo prietaiso.

      Visus savo aksesuarus galite laikyti vidurinėje lentynoje arba stalčiuje apačioje. Stalčiuje taip pat yra įmontuotos specialios plastikinės dėtuvės, kuriose galite laikyti mezgimo adatas, perfokortas ir kitus smulkius aksesuarus.  Ant atsidarančio dangtelio labai patogu prisukti siūlų vyniotuvą.
    
Vienas iš pagrindinių Komfort mezgimo stalo privalumų yra labai patogi siūlų ričių padėtis. Rites galite pasidėti stalo viduje, pratraukus siūlą per specialų langelį lentynoje. Tokia konstrukcija pagerina siūlo tiekimą ir  leidžia reikalui esant greitai uždaryti mašiną neištraukiant iš jos siūlų. Jums tik reikia nuimti mašinos siūlų stovą, padėti jį ant mašinos ir užstumti lentyną.
     Komfortas mezgant mezgimo mašina gali būti pasiektas tik visiškai pašalinus vibraciją karietėlei judant. Todėl mezgimo mašinos stale nenaudojami ratukai, o įmontuotas specialus reguliuojamas pagal aukštį stovas.
       Lentynos gylis, ant kurios tvirtinasi mašina, leidžia mezginiui laisvai kristi į apačią, o jums patogiai sėdėti mezgant.  Norint užtikrinti tolygų siūlų nusivyniojimą iš kelių siūlų ričių, ant stalo numatyti du siūlo kreipikliai.    

Susikurkite jaukią ir patogią mezgimo vietą, kad viskas būtų po ranka, o pats mezgimas taptų dar malonesnis!


Išmatavimai:
1200(1350) (plotis) x 440 (470) (gylis) x 1265 (aukštis) x 205 (aukštis 2) 

Kaina: 488 Eur


Galimos kelios apdailos spalvos:

***********************************************************************