Programinė įranga mezgimui DesignaKnit9

Įrangos tipas: Programinė įranga kompiuterizuotoms mezgimo mašinoms
Prekės ženklas: Silver reed
Kaina
298.00 €

Programinė įranga mezgimui DesignaKnit 9

Programinė įranga DesignaKnit 9 skirta modeliams, mezgimo raštams, iškarpoms kurti, interaktyviam mezgimo mašinos valdymui.   SilverLink5 – tai specialus pajungimo kabelių komplektas, skirtas mašinai pajungti prie kompiuterio.

Programoje yra 5 pagrindiniai moduliai: standartinių drabužių modeliavimas, iškarpų kūrimas ir modeliavimas,
raštų kūrimas, interaktyvus mezgimas, grafikos studija.
Galima rinktis iš keturių programos versijų pagal jūsų poreikį.

Standard Garment Styling (standartinių drabužių modeliavimas)

(yra „HandKnit“, „Professional“ ir „Complete“ programos versijose)

Pasirinkite iš standartinių modelių asortimento, pasinaudokite standartinių dydžių lentelėmis ar įrašykite savo išmatavimus ir modeliuokite pagal savo poreikius. Tokiu būdu sukurtus modelius galima iš karto megzti tokius, kokie jie yra, arba jie gali būti naudojami kaip pradinis jūsų originalaus dizaino brėžinys „Original Pattern Drafting“ modulyje.

Gatavą modelį galima pasirinkti pagal tam tikras charakteristikas (lytis (moteriškas, vyriškas), amžius (vaikas, paauglis, suaugęs), tipas (sijonas, megztinis ir kt.), apdailos ypatumai (kaklo, rankovės ir kt.), mezgimo tankumas,  dydžių pasirinkimas.

Plačiau apie šį modulį anglų kalba skaitykite čia

Original Pattern Drafting  (iškarpų kūrimo ir modeliavimo modulis)

(yra „HandKnit“, „Professional“ ir „Complete“ programos versijose)

Kuriant gaminių brėžinius yra beveik tiek pat laisvės, kaip naudojant pieštuką ir popierių, o „DesignaKnit 9“ suteikia daugybę įrankių, kad būtų lengva ir smagu.

Plačiau apie šį modulį anglų kalba skaitykite čia

 

 

 

Programa mezgimui DesignaKnit9_4 Programa mezgimui DesignaKnit9_5 Programa mezgimui DesignaKnit9_6 Programa mezgimui DesignaKnit9_7

Stitch Designer  (mezgimo raštų kūrimo  modulis)

(yra „HandKnit“, „Professional“ ir „Complete“ programos versijose)

„DesignaKnit 9“ siūlo neribotas kūrybos galimybes kuriant savo mezgimo raštus su matoma audinio tekstūra ar be jos.

Plačiau apie šį modulį anglų kalba skaitykite čia

 

Interactive Knitting  (interaktyvaus mezgimo modulis)

Interaktyviojo mezgimo ekrane rodoma mezgimo eiga, mezgant rankomis arba mašina.
Garsinis pranešimas ar kiti perspėjimai atsiranda, kai reikia pakeisti siūlų spalvą arba formuoti kraštus, , kai dygsnio schemos eilutėje yra tam tikri dygsnio simboliai, arba kai mezgimo būdas keičiamas, pavyzdžiui, iš „Tuck“ į „Fair Isle“.
Beveik bet kurią mezgimo mašiną galima sinchronizuoti su interaktyviu mezgimu naudojant tinkamą pajungimo kabelius, kurie įsigyjami papildomai. Su kiekvienu karietėlės pravažiavimu ekranas atnaujinamas ir rodoma darbo eiga. Kabeliai tinka visų rūšių mezgimo būdams, įskaitant paprastą lygų mezgimą.

DesignaKnit graphics Studio  (grafikos studija)

„Grafikos studija“ leidžia konvertuoti standartinius grafinių formatų failus į „DesignaKnit“ mezgimo raštus. Gali būti naudojamos nuotraukos, skenuoti failai ir pan. Galima tiksliai valdyti, kaip vaizdo spalvos paverčiamos verpalų spalvomis. Verpalų spalvas galima pasirinkti iš paveikslėlio arba galima nurodyti bet kurį atspalvį. Taip pat galima įvesti siūlių ir eilučių skaičių bei siūlų spalvų skaičių kiekvienoje mezginio eilėje.

Nuotraukos konvertavimas.. Dabar „DesignaKnit 9“ turi žymiai patobulintą metodą, kaip konvertuoti nuotraukas į mezgimo raštų modelius, daug tiksliau atkartojant originalų vaizdą.
Programa mezgimui DesignaKnit9_17

 

 

Programos demonstracinę versiją galite parsisiųsti čia

Papildomai prie komputerinės mašinos Silver Reed SK840 jums reikia įsigyti SilverLink5 – specialų pajungimo kabelių komplektą, skirtą mezgimo mašinai pajungti prie kompiuterio. Prie kitų gamintojų mezgimo mašinų galima pasirinkti kitus kabelius.  Kaina 227,00 Eur

Gamintojas: Soft Byte, Anglija

Kainos Eur su PVM:

Programos versija Naujas pirkimas Atnaujinimas iš DK6/7 Atnaujinimas iš DK8 Handknit Atnaujinimas iš DK8 Standard Atnaujinimas iš DK8 Professional Atnaujinmas iš DK8 Complete
DesignaKnit 9 Handknit 138,00 81,00 49,00 49,00 49,00 49,00
DesignaKnit 9 Standard 218,00 127,00 127,00 78,00 78,00 78,00
DesignaKnit 9 Professional 298,00 206,00 206,00 158,00 108,00 108,00
DesignaKnit 9 Complete 344,00 252,00 252,00 199,00 150,00 125,00

 

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.