Screenlink USB pajungimo kabelis

Įrangos tipas: Kabelis mezgimo mašinoms
Prekės ženklas: Soft Byte
Kaina
118.00 €

Screenlink USB pajungimo kabelis

Programa DesignaKnit jūsų kompiuteryje jungiasi per specialų  kabelį su jūsų mezgimo mašina per kompiuterio USB jungtį.  USB Screenlink kabelis tinka perfokortelinėms ir nekompiuterinėms mezgimo mašinoms. Šis kabelis leidžia megzti interaktyviai su programa DesignaKnit 5 ir naujesnėmis programos versijomis. Gaminys mezgamas pagal iš anksto sukurtą iškarpą programoje. Kabelio daviklis tvirtinasi prie mašinos ir prie karietėlės, kai daviklis suveikia, perduodamas signalas į kompiuterį ir programa skaičiuoja eiles. Jūs galite sekti numegztas eiles pagal iškarpą programoje, matyti visus programos pranešimus ir įspėjimus, pvz. kada reikia pridėti arba nuimti akis ir kt.  Šis kabelis neperduoda rašto į mezgimo mašiną.

DesignaKnit gali spausdinti origanalių išmatavimų šablonus perfokortoms gaminti daugumai mezgimo mašinų. Pagal šias schemas jūs lengvai sukursite ir pasidarysite jums reikiamą perfokortą.   Programą DesignaKnit reikia pirkti atskirai.

Komplektas: kabelis su davikliu ir USB jungtimi, magnetas, kompaktinis diskas su tvarkykle ir kabelio patikrinimo programa, instrukcija anglų arba rusų kalba.

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.