kiaurarascio-karietele-lc2-1-e1557991868632

Silver reed LC2 kiauraraščio karietėlė

Įrangos tipas: Priedai mezgimo mašinai
Prekės ženklas: Silver reed
Kaina
365.00 € 406.00 €

Kiauraraščio karietėlė LC2

Tinka Silver Reed SK280 mezgimo mašinai. Kiauraraščio karietėlė tai vienas iš labai naudingų priedų prie jūsų mezgimo mašinos Silver Reed. Ši karietėlė tikrai nustebins jus, kaip greitai galima megzti bet kokio sudėtingumo kiauraraštį. Šios karietėlės pagalba jūs galite megzti kiauraraštį automatiškai, jums reikia tik stumti karietėlę pirmyn -atgal. Kiauraraščio karietėlė pati perkelia kilpas nuo vienos adatos ant kitos, tokiu būdu mezginyje susidaro skylučių raštas pagal įdėtą perfokortą arba pagal nustatytą programą kompiuteryje.

Karietėlė gali megzti dviejų tipų kiauraraščius. Mezgant paprastą kiauraraštį, karietėlė per vieną eilę ir mezga ir perkelia kilpas, tokiu būdu kiek kartų karietėlė pravažiavo iš vienos pusės į kitą, tiek eilių bus numegzta. Mezgant sudėtingą kiauraraštį kilpų perkėlimo ir mezgimo procesai atliekami atskirai. Kelias eiles mezgate su siūlu, po to kelias eiles be siūlo, tuo metu karietėlė permeta kilpas, po to vėl kartojate. Eilės, kurias reikia megzti be siūlo, perfokortoje pažymėtos raudona spalva, todėl šis procesas atliekamas greitai ir paprastai.

Taip pat jūs galite kombinuoti kiauraraštį su mezgimu gerosioms akimis, arba tiesiog išmegzti vieną ar kelis kiauraraščio elementus, tam jums padės krašto ribotuvai.

Perfokortelinė karietėlė LC2 tinka mašinai Silver Reed SK280.
Karietėlės komplekte yra 10 perfokortų : aštuonios -paprastam kiauraraščiui ir dvi – sudėtingam kiauraraščiui, šeši kraštų ribotuvai ir trys vidutiniai svareliai.

Kurti raštus jūs galite ir savarankiškai, tam tik reikia įsigyti tuščias perfokortas, perforatorių bei pramušti skylutes perfokortoje pagal norimo rašto schemą. Pagamintos perfokorto pavyzdys.

Kiauraraštis visada gražus ir madingas, jis puikiai tinka ne tik vasariniams rūbams: įvairioms suknelėms, palaidinėms, šalikams, bet ir šiltesnėms gaminiams megzti. Puikiai atrodo kiauraraščio intarpai net gaminiuose iš storesnių siūlų.

Garantija:

24 mėnesių – fiziniams asmenims;
12 mėnesių – juridiniams asmenims.

Papildomai rekomenduojame  įsigyti perforatorių ir tuščias perfokortas.

Kaina:  369 Eur

Daugiau informacijos apie mezgimo mašinas rasite čia.

Papildomai rekomenduojame įsigyti

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.