siver-reed-sk155-perfokorteline-mezgimo-masina

Siver reed SK155 perfokortelinė mezgimo mašina

Įrangos tipas: Perfokortelinė mezgimo mašina
Prekės ženklas:  Silver Reed
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje! 
Nemokamas pristatymas
Garantija
Kaina
1,186.00 € 1,318.00 €

Siver reed SK155 perfokortelinė mezgimo mašina

Silver reed SK155 – perfokortelinė 3 klasės mezgimo mašina, kuria galima megzti storus bei labai storus siūlus. Optimalus naudojamas verpalų storis iki 200 m/100 gr. Puikiai tinka šiltiems megztiniams, paltams, kojinėms, kepurėms ir kt. gaminiams megzti.

Visos operacijos, tokios kaip siūlo padavimas, adatų atrinkimas raštui megzti, siūlų keitimas mezgant dvispalvį žakardą yra pilnai automatizuotos ir nereikalauja jūsų pastangų. Stumdant karietėlę pirmyn – atgal, mašina mezga įvairius raštus iš perfokortos automatiškai.

Silver Reed SK155 pritvirtinama prie bet kokio tvirto stalo krašto, tinkančio pagal aukštį, specialių tvirtinimo laikiklių pagalba. Labai patogus yra specialiai sukurtas mezgimo mašinoms sulankstomas stalas Silver. Su uždarytu metaliniu dangčiu mašinos korpusas primena kompaktinį lagaminėlį, kuriame saugomi visi mezgimo įrankiai ir karietėlė. Mašina turi du siūlvedžius ir leidžia įverti į karietėlę iškart du siūlus.

Mezgimo tankio reguliavimas
Silver Reed SK155 turi mezgimo tankumo reguliavimo galimybę. Specialiu reguliatoriumi, esančiu karietėlėje, galima išsirinkti mezgimo tankį, pradedant nuo reto mezgimo, per kurį lengvai pučia vėjas, ir baigiant labai tankiu, neperpučiamu. Šio reguliatoriaus dėka, galima naudoti įvairesnių storių siūlus ir išgauti jums reikiamą mezgimo tankį.

Mezgimo principas
Mezgimas su Silver Reed SK155 mašina atliekamas rankiniu būdu, karietėlės patraukimu iš kairės į dešinę (mezgama 1 eilė) ir atgal (mezgama kita eilė), vėl ir vėl. Kilpų pridėjimas ir atėmimas atliekamas rankiniu būdu dekerio pagalba, orientuojantis pagal eilių skaičių.
Kaip ir kitose Silver Reed mezgimo mašinose, taip ir SK155 mašinoje adatos turi keturias padėtis: galinė nedirbančioji (A), dirbančioji (B), atrinktoji dirbančioji (C) ir priekinė nedirbančioji (D). Ant karietėlės nepriklausomai nuo judėjimo krypties galima atjungti mezgimą per perfokortą adatos pozicijoje B, o taip pat įjungti mezgimą adatos pozicijoje D. Šepetėliai persijungia režime „vivingas/surinkimas“ į įprastą režimą. Karietėlė dirba 5 režimuose.

Raštai ir perfokortos
Mezgimo mašina Silver Reed SK155 nuskaito piešinius (raštus) nuo perfokortų. Piešinio raportas – 12 adatų, jis gali būti atkurtas 1, 2 arba daugiau kartų, priklausomai nuo Jūs pasirinkimo, o gali ir kartotis kas 12 adatų be apribojimų. Specialiais ribotuvais galima nustatyti kur piešinys bus mezgamas, o kur – ne. Tokiu būdu nustatomos pradžios ir pabaigos zonos, kuriose bus mezgamas piešinys (mašinos komplekte yra 4 ribotuvai, t.y. galima nustatyti net dvi zonas). Specialiais plastikiniais užspaudėjais Jūs galite sujungti perfokortą į žiedą ir ji bus nuskaitoma ratu vėl ir vėl. Perfokortų skaitytuve yra galimybė atjungti perfokortą, o taip pat ir padvigubinti piešinį vertikaliai – šiuo atveju kiekviena eilė iš perfokortos bus mezgama du kartus.

Našumas
Mezgimo mašinos Silver Reed SK155 našumas priklauso nuo modelio sudėtingumo ir gali skirtis. Greičiausiai yra mezgama paprastas mezginys – jeigu teisingai parinktas mezgimo tankis, tai vieną eilei numegzti užtrunka tik 1-3 sekundes. Per 5 minutes galima numegzti kepurę. Per porą valandų- vyrišką megztinį (jeigu jau padarytas gaminio lekalas).

Techninės charakteristikos:
• 1 adatinė
• 3 klasė
• 110 adatų
• Atstumas tarp adatų 9 mm
• Raštų programavimas – perfokorta
•Maksimalus rašto plotis pagal perfokortą – 12 adatų
• Svoris – 18,5 kg
• Gabaritiniai matmenys (mm) 1118x205x93

Garantija:

24 mėnesių – fiziniams asmenims;
12 mėnesių – juridiniams asmenims.

Instrukcija: lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Daugiau naudingos informacijos apie mezgimo mašinas rasite čia.

Papildomai rekomenduojame įsigyti siūlų vyniotuvą.  Tai būtinas aksesuaras bet kokiai mezgimo mašinai, jeigu Jūs planuojate naudoti siūlus rankiniam mezgimui. Tokius siūlus būtinai reikia pervynioti šio prietaiso pagalba. Kitaip mezginys gausis prastos kokybės dėl netolygaus siūlų įtempimo. Jeigu jums reikia išardyti jau numegztą gaminį, šis vyniotuvas jums vėl pagelbės greitai išardyti ir lygiai suvynioti verpalus.

Papildomai rekomenduojame  įsigyti sulankstomą patogų stalą mezgimo mašinai. Žemesnis stalo aukštis specialiai pritaikytas patogiam mezgimui. Stalo išmatavimai (ilgis 130 cm x plotis 38 cm x aukštis 69 cm).

Papildomai rekomenduojame  įsigyti transformuojamą stalą mezgimo mašinai Comfort LN.

 

 

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.