kiaurarascio-karietele-lc580-1-e1557752919175

Silver reed LC580 kiauraraščio karietėlė

Įrangos tipas: Priedai mezgimo mašinai
Prekės ženklas: Silver reed
Kaina
538.00 € 598.00 €

Kiauraraščio karietėlė LC580

Tinka kompiutermašinai Silver Reed SK840. Kiauraraščio karietėlė tai vienas iš labai naudingų priedų prie jūsų mezgimo mašinos Silver Reed.  Ši karietėlė tikrai nustebins jus, kaip greitai galima megzti bet kokio sudėtingumo kiauraraštį.   Šios karietėlės pagalba jūs galite megzti kiauraraštį automatiškai, jums reikia tik stumti karietėlę pirmyn -atgal.  Kiauraraščio karietėlė pati perkelia kilpas nuo vienos adatos ant kitos, tokiu būdu mezginyje susidaro skylučių raštas pagal įdėtą perfokortą arba pagal nustatytą programą kompiuteryje.

Karietėlė gali megzti dviejų tipų kiauraraščius.  Mezgant paprastą kiauraraštį, karietėlė per vieną eilę ir mezga ir perkelia kilpas, tokiu būdu kiek kartų karietėlė pravažiavo iš vienos pusės į kitą, tiek eilių bus numegzta. Mezgant sudėtingą kiauraraštį kilpų perkėlimo ir mezgimo procesai atliekami atskirai.

Prie kompiuterinės mašinos Silver Reed SK840 tinka karietėlė LC580, kurią jūs turite naudoti kartu su programa DesignaKnit9. Programoje jau užprogramuota labai daug kiauraraščio raštų. Taip pat jūs turite neribotas galimybes kurti naujus raštus, tam reikia naudoti modulį “Lace tool”, kuris yra integruotas programoje DesignaKnit9.

Kiauraraštis visada gražus ir madingas, jis puikiai tinka ne tik vasariniams rūbams: įvairioms suknelėms, palaidinėms, šalikams,  bet ir šiltesnėms gaminiams megzti. Puikiai atrodo kiauraraščio intarpai net gaminiuose iš storesnių siūlų.

Kaina:  514 Eur
Daugiau informacijos apie mezgimo mašinas rasite čia.

Garantija: 1 metai

 

Papildomai rekomenduojame įsigyti

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.