silver-reed-sk840-1

Silver reed SK840 kompiuterizuota mezgimo mašina

Įrangos tipas: Kompiuterinė mezgimo mašina
Prekės ženklas: Silver Reed

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje! 

Nemokamas pristatymas
Kaina
1,248.00 € 1,387.00 €

Kompiuterizuota mezgimo mašina Silver reed SK840

Jeigu ruošiatės megzti įvairiausius gaminius ir naudoti daug skirtingų raštų – geriausiais pasirinkimas kompiuterizuota mezgimo mašina Silver Reed SK840. Ši mašina perkelia visą raštų išgavimo procesą į kompiuterį, kuriame specialios programinės įrangos pagalba yra sukuriamos virtualios perfokortos ir laido pagalba perduodamos į mezgimo mašiną.

Silver reed SK840 – kompiuterinė 5 klasės mezgimo mašina, kuri yra optimaliausia norint megzti plonus ir vidutinius gaminius.  Metalinis mašinos korpusas ir metalinė adatinė užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Silver Reed SK840 mezgimo mašina turi mezgimo tankumo  reguliavimo galimybę. Specialiu reguliatoriumi, esančiu karietėlėje , galima išsirinkti mezgimo tankį, pradedant nuo reto mezgimo, per kurį lengvai pučia vėjas, ir baigiant labai tankiu, neperpučiamu.

Raštai programuojami įsigyjant papildomą programinę įrangą  DesignaKnit9 ir sujungimo kabelį SilverLink5. Be programinės įrangos mašinos galimybės negali būti išnaudotos, tokiu atveju mašina gali megzti tik gerosiomis akimis.

Taip pat jums reikės asmeninio kompiuterio, kuris bus naudojamas visą laiką mezgimo metu.

Žakardinių raštų mezgimo pavyzdžiai:

Savybės:
• Kompiuterinė pastatoma ant stalo mezgimo mašina
• Metalinis korpusas
• Mezgimas įvairaus storio siūlais
• Yra galimybė komplektuoti antrą adatinę SRP60N.

Techninės charakteristikos:
• 1 adatinė
• 5 klasė
• 200 adatų, atstumas tarp adatų 4,5 mm
• Raštų programavimas – kompiuterinis
• Maksimalus programuojamas rašto plotis – iki 200 adatų
• Svoris – 15 kg

Garantija:

24 mėnesių – fiziniams asmenims;
12 mėnesių – juridiniams asmenims.

Instrukcija: anglų, rusų kalbomis.

Pristatymas Lietuvoje nemokamas.
Daugiau informacijos apie mezgimo mašinas rasite čia.

Papildomai rekomenduojame  įsigyti programinę įrangą DesignaKnit9 su pajungimo kabeliu ir valdymo bloku Silver Link 5.

Papildomai rekomenduojame įsigyti siūlų vyniotuvą.  Tai būtinas aksesuaras bet kokiai mezgimo mašinai, jeigu Jūs planuojate naudoti siūlus rankiniam mezgimui. Tokius siūlus būtinai reikia pervynioti šio prietaiso pagalba. Kitaip mezginys gausis prastos kokybės dėl netolygaus siūlų įtempimo. Jeigu jums reikia išardyti jau numegztą gaminį, šis vyniotuvas jums vėl pagelbės greitai išardyti ir lygiai suvynioti verpalus.

Papildomai rekomenduojame įsigyti bent 2 vnt.  vidutinius svarelius 18 cm pločio, nes komplekte  yra tik du maži svareiliai, kurie kabinasi ant kraštų ir normaliam mezgimui jų neužtenka.

Papildomai rekomenduojame  įsigyti sulankstomą patogų stalą mezgimo mašinai. Žemesnis stalo aukštis specialiai pritaikytas patogiam mezgimui. Stalo išmatavimai (ilgis 130 cm x plotis 38 cm x aukštis 69 cm).


Papildomai rekomenduojame
  įsigyti papildomą antrą adatinę SRP60N. Šio priedo pagalba galėsite megzti išvirkščias akis, megzti apvaliai, kilpinį mezgimą ir dar daug įvairiausių raštų.

Papildomai rekomenduojame  įsigyti kiaurarščio karietelę LС580. Šio priedo pagalba galėsite megzti kiauraraščius.

Papildomai rekomenduojame  įsigyti intarsijos karietelę AG24. Šio priedo pagalba galėsite megzti daug spalvų vienoje eilėje.

Papildomai rekomenduojame  įsigyti prietaisą spalvoms keisti YC6. Šis priedas automatiškai keičia dvi spalvas mezgimo metu, ir leidžia įverti 4 spalvas vienu metu.

Papildomai rekomenduojame  įsigyti karietėlę žakardui RJ1  (naudojama tik su antra adatine SRP60N). Šio priedo pagalba galėsite megzti dvipusį žakardą be pratraukimų.

 

 

Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.